עלות הטיפול:

טיפולי פיזיותרפיה:

טיפול בית ראשון הכולל בדיקה (שעה לערך) עולה 310 ש״ח, כל טיפול המשך (45 דקות לערך) עולה 290 ש״ח.

טיפול ראשון הכולל בדיקה במכון בראשון לציון (40 דקות לערך) עולה 300 ש״ח. לאחר הבדיקה, אעריך לכמה זמן אזדקק לצורך הטיפול האפקטיבי ביותר, זמן הטיפול נע בין 30 דקות (טיפול פשוט יחסית במפרק אחד או אזור מצומצם) ועד 60 דקות (טיפול הכולל יותר מאזור אחד / כאב דו צדדי / טיפול ביותר מבעיה אחת / בעיה שמקורה באזור מרוחק ממקום הכאב) ובהתאם לכך יקבע המחיר.

טיפול המשך קצר – 30 דקות: 210 ש״ח

טיפול המשך ארוך -60 דקות: 300 ש״ח

לכל טיפול תופק חשבונית שכוללת את כל הפרטים הדרושים לקבלת החזר מ״כללית מושלם״ ע״ס 94 ש״ח* לטיפול. יש לציין שלצורך קבלת ההחזר מכללית מושלם, יש להצטייד בהפנייה לפיזיותרפיה מרופא של קופת חולים כללית בטרם תחילת הטיפולים.

כמו כן, במקרים רבים, טיפול פיזיותרפיה מכוסה בביטוח בריאות פרטי, יש לבדוק את הנושא מול חברת הביטוח, לרוב מדובר של עד 75% מעלות הטיפול. באם מבוטחים גם בביטוח פרטי וגם בכללית מושלם, יש לבדוק כיצד מקבלים מקסימום החזר מול חברת הביטוח וכללית מושלם.

*מוגבל ל-24 טיפולים, יש לוודא מראש, שוב, עם ״כללית מושלם״, מה גובה ההחזר מ״כללית מושלם״ והאם עומד בקריטריונים.
לבירור עם קופת חולים כללית, יש ללחוץ כאן

הנחה לסדרת טיפולים בתשלום מראש:

סדרה של 15 טיפולי בית בתשלום מראש תעלה למטופל 280 ש״ח לטיפול המשך וסדרה הכוללת 23 טיפולי בית תעלה למטופל 270 שקלים לטיפול המשך. יש לציין שמחיר הבדיקה לא משתנה ועומד על 310 ש״ח. באם מטופל ירצה לסיים את סדרת הטיפולים מוקדם מהצפוי, יקבל המטופל החזר יחסי בהתאם למחיר הטיפול לפני ההנחה, לדוגמא: דני בחר בסדרת טיפולים הכוללת 15 טיפולים ושילם ע״פ 280 ש״ח לטיפול. לאחר 10 טיפולים הרגיש שהוא במיטבו ואינו זקוק עוד ל-5 הטיפולים הנותרים. עלות 10 טיפולים במחיר 290 תחושב ודני יקבל את ההפרש מהסכום ששילם בזיכוי לחשבון הבנק.

טיפול פיזיותרפיה במכון בהזמנת סדרה של 10 טיפולים יזכה את המטופל ב-10 ש״ח לטיפול.

אמצעי תשלום:

אמצעי התשלום הם צ׳ק או מזומן בסיום הטיפול או בתחילת הטיפול.

במקרה של סדרת טיפולים, ניתן לשלם מראש גם בהעברה בנקאית.

כמו כן, ניתן לשלם בביטקוין ואיטריום – הסכום יחושב לפי השער בשעת הטיפול או בשעת התשלום בפועל ותופק חשבונית מס כחוק.